ثروت واقعی یعنی داشتن چیزایی که در آرزوی اونا هستین که درنهایت با کار سخت و سعی به دست میاد. اما فنگ شویی ثروت می تونه به شما کمک کنه پول بیشتری ذخیره کنین و مقدار اونو در زندگی تون افزایش بدین. فنگ شویی ثروت به شما کمک می کنه فضایی بسازین که با گذاشتن آگاهانه اشیا در جایای مشخص باعث جذب ثروت شه. اما به یاد داشته باشین که محیط به تنهایی نمیتونه موفقیت و کامیابی رو تضمین کنه و نمیتونه جانشین سعی واسه رسیدن اهداف تون شه.

۱۶ اصل فنگ شویی ثروت که واسه شما پول جذب می کنه آموزشی

 

توجه داشته باشین که شما می تونین از فنگ شویی واسه ایجاد فضای بیشتر در خونه و ذهن تون استفاده کنین و واسه خود موفقیت و ثروت بیشتری به ارمغان بیارین. دراینجا پیشنهادای ساده ای در استفاده از فنگ شویی ثروت بیان می شه که می تونه پول و ثروت رو به خونه ی شما جذب کنه.

۱. در ورودی خونه رو به دسته ای درست کنین که پول جذب کنه

۱۶ اصل فنگ شویی ثروت که واسه شما پول جذب می کنه آموزشی

در ورودی میزان انرژی رو که در تموم خونه ی شما جریان پیدا می کنه، مشخص می کنه. درنتیجه در ورودی خونه تون رو تمیز و با تازگی نگه دارین و در مقابل اون گلای قشنگ بکارید. ایده ی این کار اینه که جریان انرژی از در ورودی خونه تون به سهولت انجام شه، چیزی مثل به جریان آب.

در ورودی باید محکم و بزرگ باشه و بدون اینکه صدایی بده، باز شه. در باید با کل خونه متناسب باشه. اگه خونه ی بزرگ تری دارین، در ورودی تون هم باید بزرگ تر باشه. محوطه ی ورودی خونه تون باید قشنگ باشه و خوب رنگ آمیزی شده باشه. پادری باید نورانی و نو باشه. سطلای زباله، گلدانای شکسته ی قدیمی و چیزای دیگری رو که مانع جریان انرژی از درب ورودی می شه، از سر راه وردارین.

۲. محوطه ی فنگ شویی خونه رو واسه جذب پول مشخص کنین

سنتای جور واجور فنگ شویی، بخشایی از خونه رو به عنوان منطقه ثروت معرفی می کنن. یکی از اینجاا جنوبی ترین بخش خونه یا اتاق تونه و اگه اتاق شما درمقابل در ورودی خونه قرار داره، کنج طرف چپ اتاق جای مناسبیه.

۳. کنج ثروت رو تمیز نگه داری دارین

شلوغی و کثیفی می تونه بر همه بخشای زندگی شما اثر بزاره و نه تنها مانع جذب انرژی می شه، بلکه نمیتونه انرژی ثروت رو هم در خود نگه داره. همه شکلای جور واجور غیرضروری رو که باعث شلوغی کنج ثروت می شه، جمع آوری کنین. این موارد می تونه شامل گیاهای خشک شده، سطلای زباله و همه چیزایی باشه که شما رو یاد افراد، جایا و چیزایی میندازن که ترجیح میدید به اونا فکر نکنین. مراقب همه چیزایی باشین که پول رو به شکلی منفی نشون میدن، مثل قبضای پرداخت نشده، برگردوندن واما و رسید چیزایی که از خرید اونا پشیمون شدین.

یخچال، کمدا، کشوای لباس و سطح لوازم خونه رو تمیز نگه دارین. همه چیزایی رو که مدت هاست از اونا استفاده نکردین، دور بریزین. شکلای جور واجور خراب و قدیمی رو در صورت احتیاج تعمیر کنین. یک شیر شکسته و خراب می تونه باعث از دست دادن ثروت باشه. هنگامی که اینجاا رو تمیز می کنین، از پارچه و چوب گرد گیری استفاده کنین.

۴. از نمادای ثروت استفاده کنین

۱۶ اصل فنگ شویی ثروت که واسه شما پول جذب می کنه آموزشی

از نمادهای ثروت فنگ شویی استفاده کنین که شما رو به یاد ثروت و زیادی میندازه. پولای خردتان رو در این جام شیشه ای در ناحیه ثروت تون ذخیره کنین تا تصویری از زیادی و ثروت نشون داده شه. پولای درون جام رو خارج نکنین و مطمئن شید همیشگی به اونا پول اضافه می کنین. بذارین این جام شیشه ای تبدیل به نمادی شه که نشون می ده شما به دنبال افزایش پول تون هستین.

در کنج ثروت تون از نمادهای جور واجور پول مثل منوپولی و دیگر بازیای مربوط به پول استفاده کنین. قلک، جعبه ی جواهرات و دفترچه حساب پس انداز چیزای دیگری هستن که می تونین اینجا بذارین. می تونین از عکس پول و تصویر خونه یا ماشینی که در آرزوی داشتن اون هستین یا هر چیز دیگری که واسه شما یادآور ثروته، استفاده کنین.

کشتی ثروت یکی دیگر از نمادهای مشهور ثروت در فنگ شوییه. کشتی ثروت باید پر از سکهای طلا و سنگا و جواهرات قیمتی باشه. باور عادی اینه که این کشتی نه تنها به شما کمک می کنه، پول بیشتری داشته باشین، بلکه مانع از این می شه که ثروت الان شما تموم شه. این کشتی باید در کنج ثروت اتاق شما قرار داده شه، طوری که از در ورودی به نظر برسه کشتی درون خونه ی شما شناوره. هر ماه یک سکه یا جواهر بهش اضافه کنین. می تونین پول کشورای دیگر رو هم در اون بذارین تا ثروت رو از همه نقاط جهان جمع کنین. کشتی ثروت رو درون اتاق خواب، آشپزخانه یا حموم نذارین . هیچوقت کشتی خالی رو درمعرض دید قرار ندین.

۵. نمادهای مربوط به آب رو به خونه تون اضافه کنین

آب یکی از نمادهای باستانی مربوط به ثروته. درنتیجه یک آب نما در کنج ثروت خونه تون بذارین. مطمئن شید که نور خوبی روی آب نما هست و به دسته ای قرار داده شده که گویی آب وارد خونه ی شما می شه؛ نه اینکه از اون خارج می شه. بعضی بر این باورند که گذاشتن مجسمه اژدها در کنار نماد آب می تونه باعث جذب ثروت شه. اگه امکان گذاشتن آب نما رو در خونه یتان ندارین، از تصاویر آب جاری مثل آبشار یا رودخانه ی خروشان در خونه تون استفاده کنین.

مطمئن شید که آب درون آب نما بی حرکت نشده و از عکسای مربوط به طوفانای سهمگین استفاده نکنین. از نمادهای آب در اتاق خواب تون استفاده نکنین؛ چون که می تونه اثر منفی برروی وضعیت مالی تون بزاره.

می تونین یک آکواریوم که در اون ماهی اژدها یا ماهی اورانا هست رو در جنوبی ترین قسمت خونه تون بذارین. طبق فنگ شویی اورانای طلایی نمادی از ثروت بی انتهاه. بیشتر بر این باورند که این ماهی باعث خوش اقبالی می شه و منابع جدید درآمد با خود به همراه میاره. فقط مطمئن شید که آکواریوم بزرگ و تمیزه و اکسیژن کافی در اون هست. به ماهیا خوب غذا بدین و اونا رو سالم و خوشحال نگه دارین. می تونین آکواریوم رو درمقابل درب ورودی خونه تون بذارین.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   ۱۶ راه حل واسه مقابله با درد رماتیسم مفصلی

۶. با استفاده از گیاهان ثروت رو جذب کنین

۱۶ اصل فنگ شویی ثروت که واسه شما پول جذب می کنه آموزشی

گیاهایی رو که برگای گردِ مثل به سکه دارن، در کنج ثروت تون بذارین. مثلا گیاهایی مثل دیفنباخیا، یشم یا لوناریا واسه این کار مناسب هستن.

استفاده از گیاهانی که گلای قرمز یا بنفش دارن، می تونه اثر این کار رو زیاد کنه. از گیاهای تیغدار یا گیاهانی که برگای سفت و خاردار دارن، باید پرهیز کرد. در فنگ شویی این باور هست که بامبو به دلیل رشد زیادی که داره باعث خوش اقبالی می شه. بامبو معمولا در گلدان شیشه ای گذاشته می شه، اما اگه اونو درون یک گلدان سرامیکی گذاشته اید، یک سکه ی فلزی درون اون بذارین. بامبوی شما باید هشت ساقه داشته باشه، چون که هشت قوی ترین عدد واسه پول و ثروته. یک گیاه ثروت می تونه باعث افزایش پول و کامیابی شه.

۷. از گل استفاده کنین

گلا جدا از اینکه زیبایی شون، خوش اقبالی و شانس خیلی زیادی هم با خود به همراه میارن. می تونین از گل طبیعی، نقاشی یا تصویر گل یا گلای مصنوعی و ابریشمی استفاده کنین. سعی کنین گلای زندگی مثل قرمز یا بنفش رو در ناحیه ثروت خونه تون بذارین. از گلای خشک شده پرهیز کنین؛ چون که اونا در فنگ شویی نماد مرگ و تباه شدن هستن.

۸. از کریستال استفاده کنین

۱۶ اصل فنگ شویی ثروت که واسه شما پول جذب می کنه آموزشی

کریستال لیمویی به عنوان نمادی که می تونه ثروت رو جذب کنه، شناخته می شه. سنگ ثروت معروف دیگر پیریته. درخت جواهرات که سنگایی مثل یاقوت بنفش، کریستال لیمویی، مرجان، مروارید یا عقیق در اون کار شده هم به عنوان جذب کننده ی ثروت شناخته می شه. می تونین این درخت رو در کنج ثروت خونه تون بذارین.

۹. از آینه استفاده کنین

آینها مثل جاذب ثروت عمل میکنن. اونا با خود خوشی، کامیابی، ثروت و پول به همراه میارن. در محل غذاخوری خونه تون یک آینه بذارین، به دسته ای که میز غذا رو درخشش بده. این کار نمادی از زیادی و ثروته. آینه ای که دارای قاب طلایی و گرد یا مستطیل شکله، می تونه بهترین انتخاب واسه این کار باشه.

۱۰. رنگای ثروت

در فنگ شویی رنگایی مثل طلایی، سبز، قهوه ای، بنفش، قرمز، زرد، آبی و مشکی رنگای مربوط به ثروت هستن. واسه اینکه ثروت رو جذب کنین از این رنگا در دکور خونه تون استفاده کنین. این رنگا می تونن در آینها، چارچوبا، نقاشیا، سینیا، میز چای، بالشتا، قالیچها یا کتابای بزرگ به کار رفته باشن.

۱۱. از اشکال جور واجور استفاده کنین

۱۶ اصل فنگ شویی ثروت که واسه شما پول جذب می کنه آموزشی

این باور هست که استفاده از شکلای جور واجور باعث جذب میزان مناسب انرژی به کنج ثروت شما می شه. شکلای مستطیلی، دایره ای و موج دار رو خیلی راحت میشه درست کرد.

۱۲. از آشپزخانه تون خوب مراقبت کنین

آشپزخانه نماد پرورشه، ازاین رو مهم ترین بخش خونه ی شما درنظر گرفته می شه. مطمئن شید که نور کافی داره و فضای بازی داره. اگه آشپزخانه شما کوچکه، کاری کنین که بزرگ به نظر برسه. مثلا آینه در اون قرار بدین تا احساس کنین که فضای بزرگیه. اگه ورودی آشپزخانه از محلی که در اون کار می کنین، قابل دیدن نیس، از آینه استفاده کنین تا بتونین اونو ببینین. اجاق گازتون رو تمیز نگه دارین. سطل آشغال رو درجایی بذارین که قابل دیدن نباشه. از نمادهای ثروت مثل انگور سبز یا بنفش، پرتقال یا گلای تازه در ناحیه ثروت آشپزخانه تون استفاده کنین.

۱۳. اجازه بدین ثروت وارد باغچه تون بشه

باغچه تون رو قشنگ درست کنین. یک آب نما به باغچه اضافه کنین. مسیرهای منحنی ملایم واسه باغچه طراحی کنین تا انرژی به آرامی در اون جریان داشته باشه. از مجسمه های فلزی مثل لاک پشت یا بادساز استفاده کنین. واسه جذب کردن ثروت گلای قرمز یا بنفش اضافه کنین.

۱۴. سوراخای درون دیوار رو بتونه کاری کنین

سوراخایی که به خاطر میخ و پیچ در دیوار باقی مونده ان، می تونن باعث نشت انرژی از خونه ی شما شن. این سوراخا رو به دسته ای پر کنین که قابل دیدن نباشن تا از نشت کردن انرژی جلوگیری شه. می تونین از درپوشای مات یا همرنگ دیوار واسه پوشاندن سوراخ استفاده کنین. از درپوشای شفاف استفاده نکنین؛ چون که واسه اهداف فنگ شویی مناسب نیستن.

۱۵. ظرفای نگهداری مواد غذایی رو از نیمه پرتر نگه دارین

۱۶ اصل فنگ شویی ثروت که واسه شما پول جذب می کنه آموزشی

با پر نگه داشتن ظرفای نگهداری غذا و نوشیدنی، با نگاه کردن به اونا و برداشتن شون احساس ثروتمندبودن داشته باشین.

۱۶. کاری کنین که کیف پول تون ثروت رو جذب کنه

کیف پولی انتخاب کنین که به شما کمک کنه ثروت تون رو افزایش بدین. اجازه ندین کیف تون شلوغ شه و اونو خوب منظم کنین. نذارین رسیدای قدیمی، عکسا و کارتایی که به کم استفاده می شن، کیف شما رو پر کنن. هنگامی که می خواید کیف پول بخرین یک کیف پول بزرگ و با کیفیت انتخاب کنین تا باعث رشد ثروت تون شه. هنگام انتخاب رنگ کیف دقت کنین؛ رنگای قهوه ای یا مشکی انتخابای عادی تری هستن، اما رنگای دیگر مثل قرمز، آبی پررنگ و سبز هم می تونن انتخابای خوبی باشن. کلا هرچه کیف پول پررنگ تر باشه، با قدرت بیشتری می تونه از انرژی حفاظت کنه. اما به رابطه بین رنگا و نماد تولدتان توجه داشته باشین. درنتیجه به داوری و تجربه خودتون اعتماد کنین و ببینین چی واسه شما مناسبه.
دسته‌ها: آموزشی